04.stu.2020 - Održana 118. sjednica Upravnog odbora UDRUGE
    U srijedu, 21. listopada 2020. godine, u hotelu Olympia Sky u Vodicama održana je 118. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora na sjednici su prokomentirali najaktualnije teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu, s naglaskom na završnu pripremu samog Savjetovanja i redovne godišnje Skupštine koja se je također održala u sklopu skupa u Vodicama.
    13.lis.2020 - Održana 117. sjednica Upravnog odbora UDRUGE
    Živimo u neobična vremena i nešto što danas je sutra već možda nije. Sukladno tome 05.listopada 2020 godine članovi Upravnog odbora našli su se ponovo kako bi provjeriti organizacijske točke Savjetovanja i stoje li dogovorene stvari. Pričalo se je o prijavljenim članovima Udruge, o obvezama prema sponzorima, temama koje će se pokriti na savjetovanju te o finalnim dogovorima za tehnički i pravni panel. Držimo fige i vidimo se uskoro.