Redovni članovi UDRUGE UPRAVITELJ
  
  1. 3. MAJ STM d.o.o., Rijeka
  2. AV VL.VLADO HORVAT, Sisak
  3. BIRO-STAN UPRAVLJANJE d.o.o., Šibenik
  4. BMD d.o.o., Sesvete
  5. BOŠANA d.o.o., Biograd na Moru
  6. CASTRUM PULA 97 d.o.o., Pula
  7. CONDITA UPRAVLJANJE NEKRETNINAMA d.o.o., Strmec Samoborski
  8. CORRIGO d.o.o., Makarska
  9. ČISTOĆA DRUGA RESA d.o.o., Duga Resa
  10. DIREKCIJA ZA STANOVANJE d.o.o., Split
  11. DOMAR d.o.o., Osijek
  12. DOMOUPRAVA DUBROVNIK d.o.o., Dubrovnik
  13. DUB-INŽENJERING d.o.o., Split
  14. ĐURO ĐAKOVIĆ STAN d.o.o., Slavonski Brod
  15. EKI-INŽINJERING d.o.o., Pula
  16. EUROLAND d.o.o., Čakovec
  17. GACKA d.o.o., Otočac
  18. GAP ELEMENT d.o.o., Zagreb
  19. GOSPODARENJE STANOVIMA d.o.o., Donja Stubica
  20. GP STANORAD d.o.o., Čakovec
  21. GRADITELJ SVRATIŠTA d.o.o., Zagreb
  22. GRADSKO STAMBENO GOSPODARSTVO d.o.o., Velika Gorica
  23. GRADSKO STAMBENO KOMUNALNO GOSPODARSTVO d.o.o., Zagreb
  24. GRADSKI STANOVI VARAŽDIN-JAVNA USTANOVA, Varaždin
  25. GREKO d.o.o., Križevci
  26. INKASATOR d.o.o., Karlovac
  27. KANY d.o.o., Pula
  28. KOMUNALAC GOSPIĆ d.o.o.Gospić
  29. KOMUNALAC d.o.o. Korenica
  30. KOMUNALAC PETRINJA d.o.o., Petrinja
  31. KOMUNALAC d.o.o., Samobor
  32. KOMUNALAC POŽEGA d.o.o., Požega
  33. KOMUNELA d.o.o., Umag
  34. KOMUŠĆAK d.o.o., Opatija
  35. KRAKOM d.o.o., Krapina
  36. LABIN-STAN d.o.o., Labin
  37. M - UPRAVLJANJE d.o.o., otok Krk
  38. MAKSIMUS d.o.o., Zagreb
  39. MEGAKOP d.o.o., Rijeka
  40. MONEL d.o.o., Zagreb
  41. NAŠIČKI PARK d.o.o., Našice
  42. NEAPOLIS d.o.o., Novigrad
  43. NIVO 2 D.O.O., Split
  44. NOVI DANI d.o.o., Split
  45. OBIN UPRAVLJANJE d.o.o., Zagreb
  46. ORDINO GARDEN - ZAJEDNIČKI USLUŽNI OBRT, Umag
  47. PAZIN d.o.o., Pazin 
  48. PETRAČIĆ - PROJEKT d.o.o., Karlovac
  49. PLZET d.o.o., Buzet
  50. POSLOVNI PARK VIROVITICA d.o.o., Virovitica
  51. PRVA NEKRETNINA d.o.o., Našice
  52. R.B.S. d.o.o., Crikvenica
  53. RIJEKA STAN d.o.o., Rijeka
  54. RUBINI d.o.o., Rovinj
  55. RUMAT d.o.o., Rijeka
  56. SISAK-STAN d.o.o., Sisak 
  57. SLATINA KOM d.o.o., Slatina
  58. STAMBENI INŽENJERING d.o.o., Pula
  59. STAMBENI PULS d.o.o., Sisak
  60. STAMBENI SERVIS CENTAROPREMA d.o.o., Rijeka
  61. STAMBENI ZG d.o.o., Zagreb
  62. STAMBENO GOSPODARSTVO MAKARSKA d.o.o., Makarska
  63. STAMBENO GOSPODARSTVO TANKER d.o.o., Zadar
  64. STAN d.o.o., Poreč
  65. STANAR - OBRT ZA ODRŽAVANJE I UPRAVLJANJE, Vinkovci
  66. STANDARD ODRŽAVANJE, Zagreb
  67. STANOUPRAVA d.o.o., Beli Manastir
  68. STANO-UPRAVA d.o.o., Split
  69. S VAMA - OBRT ZA UPRAVLJANJE ZGRADAMA, Biograd na Moru
  70. TEHNOPLAST d.o.o., Split
  71. TEHNOSTAN d.o.o., Vukovar
  72. TFK UPRAVLJANJE d.o.o., Zagreb
  73. ULJANIK UPRAVLJANJE STAMBENO-POSLOVNIM ZGRADAMA d.o.o., Pula
  74. UNIVERZAL d.o.o., Đakovo
  75. UPRAVITELJ GRADNJA d.o.o., Zagreb
  76. UPRAVITELJ KNIN d.o.o., Knin
  77. VMD SERVIS d.o.o., Zagreb
  78. ZADAR-STAN d.o.o., Zadar
  79. ZAGREB ZGRADE d.o.o., Zagreb
  80. ZAVOD ZA STANOVANJE d.o.o., Osijek
  81. ZTB STAN d.o.o., Varaždin
  82. ZAPAD STAN d.o.o., Zagreb

Kandidati za prijem u članstvo UDRUGE UPRAVITELJ
 


Počasni članovi UDRUGE UPRAVITELJ
  1. LIBUSOFT CICOM d.o.o., Zagreb, primljen 19.10.2000.
  2. Stjepan Črnjak, dipl.ing, primljen 08.05.2008.
  3. Prof.dr.sc. Hrvoje Kačer, primljen 08.05.2008.
  4. STANOUPRAVA d.o.o., Bihać, primljen 02.10.2009.
  5. Damir Kontrec, dipl.iur., primljen 25.04.2013. 
  6. Ana-Marija Končić, primljena 25.04.2013. 
  7. Prof.dr.sc. Tatjana Josipović, primljena 25.04.2019.
  8. Doc.dr.sc. Maja Marija Nahod, primljena 25.04.2019.
  9. Dr.sc. Teodor Antić, primljen 25.04.2019.