Redovni članovi UDRUGE UPRAVITELJ
  
  1. 3. MAJ STM d.o.o., Rijeka
  2. AV VL.VLADO HORVAT, Sisak
  3. BIRO-STAN UPRAVLJANJE d.o.o., Šibenik
  4. BMD d.o.o., Sesvete
  5. BOŠANA d.o.o., Biograd na Moru
  6. CASTRUM PULA 97 d.o.o., Pula
  7. CONDITA UPRAVLJANJE NEKRETNINAMA d.o.o., Strmec Samoborski
  8. CORRIGO d.o.o., Makarska
  9. ČISTOĆA DRUGA RESA d.o.o., Duga Resa
  10. DIREKCIJA ZA STANOVANJE d.o.o., Split
  11. DOMAR d.o.o., Osijek
  12. DOMOUPRAVA DUBROVNIK d.o.o., Dubrovnik
  13. ĐURO ĐAKOVIĆ STAN d.o.o., Slavonski Brod
  14. EKI-INŽINJERING d.o.o., Pula
  15. EUROLAND d.o.o., Čakovec
  16. GACKA d.o.o. za komunalne djelatnosti, gospodarenje rijekom Gackom i turistička agencija, Otočac
  17. GAP ELEMENT d.o.o., Zagreb
  18. GP STANORAD d.o.o., Čakovec
  19. GRADITELJ SVRATIŠTA d.o.o., Zagreb
  20. GRADSKO STAMBENO GOSPODARSTVO d.o.o., Velika Gorica
  21. GRADSKO STAMBENO GOSPODARSTVO d.o.o., Sisak
  22. GRADSKO STAMBENO KOMUNALNO GOSPODARSTVO d.o.o., Zagreb
  23. GREKO d.o.o., Križevci
  24. HB STAN d.o.o., Crikvenica
  25. INKASATOR d.o.o., Karlovac
  26. JAVNA USTANOVA "GRADSKI STANOVI", Varaždin
  27. KANY d.o.o., Pula
  28. KOMUNALAC GOSPIĆ d.o.o.Gospić
  29. KOMUNALAC d.o.o. Korenica, Korenica
  30. KOMUNALAC d.o.o., Petrinja
  31. KOMUNALAC d.o.o., Samobor
  32. KOMUNALAC POŽEGA d.o.o., Požega
  33. KOMUNELA d.o.o., Umag
  34. KOMUŠĆAK d.o.o., Opatija
  35. KOMUNALNO-ZABOK d.o.o., Zabok
  36. KRAKOM d.o.o., Krapina
  37. LABIN-STAN d.o.o., Labin
  38. LUKOM d.o.o., Ludbreg
  39. LIND-GRAD d.o.o., Zagreb
  40. M - UPRAVLJANJE d.o.o., otok Krk
  41. MAKSIMUS d.o.o., Zagreb
  42. MEGAKOP d.o.o., Rijeka
  43. MONEL d.o.o., Zagreb
  44. NAŠIČKI PARK d.o.o., Našice
  45. NEAPOLIS d.o.o., Novigrad
  46. NOVI DANI d.o.o., Split
  47. ORDINO GARDEN - ZAJEDNIČKI USLUŽNI OBRT, Umag
  48. PAZIN d.o.o., Pazin 
  49. PETRAČIĆ - PROJEKT d.o.o., Karlovac
  50. PLZET d.o.o., Buzet
  51. POSLOVNI PARK VIROVITICA d.o.o., Virovitica
  52. PRVA NEKRETNINA d.o.o., Našice
  53. R.B.S. d.o.o., Crikvenica
  54. RIJEKA STAN d.o.o., Rijeka
  55. RONA TRADE d.o.o., Opatija
  56. RUBINI d.o.o., Rovinj
  57. RUMAT d.o.o., Rijeka
  58. SISAK-STAN d.o.o., Sisak 
  59. SLATINA KOM d.o.o., Slatina
  60. STAMBENI INŽENJERING d.o.o., Pula
  61. STAMBENI KUTAK d.o.o., Zagreb
  62. STAMBENI PULS d.o.o., Sisak
  63. STAMBENI SERVIS CENTAROPREMA d.o.o., Rijeka
  64. STAMBENI ZG d.o.o., Zagreb
  65. STAMBENO GOSPODARSTVO MAKARSKA d.o.o., Makarska
  66. STAMBENO GOSPODARSTVO TANKER d.o.o., Zadar
  67. STAMBENO KOMUNALNO d.o.o., Šibenik
  68. STAN d.o.o., Poreč
  69. STANAR - OBRT ZA ODRŽAVANJE I UPRAVLJANJE, Vinkovci
  70. STANDARD ODRŽAVANJE, Zagreb
  71. STANOUPRAVA d.o.o., Beli Manastir
  72. STANO-UPRAVA d.o.o., Split
  73. S VAMA - OBRT ZA UPRAVLJANJE ZGRADAMA, Biograd na Moru
  74. TEHNOPLAST d.o.o., Split
  75. TEHNOSTAN d.o.o., Vukovar
  76. TFK UPRAVLJANJE d.o.o., Zagreb
  77. ULJANIK UPRAVLJANJE STAMBENO-POSLOVNIM ZGRADAMA d.o.o., Pula
  78. UNIVERZAL d.o.o., Đakovo
  79. UPRAVITELJ GRADNJA d.o.o., Zagreb
  80. UPRAVITELJ KNIN d.o.o., Knin
  81. VITABEL d.o.o., Opatija
  82. VIVOGRAD, Zagreb
  83. VMD SERVIS d.o.o., Zagreb
  84. ZADAR-STAN d.o.o., Zadar
  85. ZAGREB ZGRADE d.o.o., Zagreb
  86. ZAVOD ZA STANOVANJE d.o.o., Osijek
  87. ZTB STAN d.o.o., Varaždin
  88. ZAPAD STAN d.o.o., Zagreb

Kandidati za prijem u članstvo UDRUGE UPRAVITELJ


Počasni članovi UDRUGE UPRAVITELJ
  1. LIBUSOFT CICOM d.o.o., Zagreb, primljen 19.10.2000.
  2. Stjepan Črnjak, dipl.ing, primljen 08.05.2008.
  3. Prof.dr.sc. Hrvoje Kačer, primljen 08.05.2008.
  4. STANOUPRAVA d.o.o., Bihać, primljen 02.10.2009.
  5. Damir Kontrec, dipl.iur., primljen 25.04.2013. 
  6. Ana-Marija Končić, primljena 25.04.2013. 
  7. Prof.dr.sc. Tatjana Josipović
  8. Doc.dr.sc. Maja Marija Nahod
  9. Dr.sc. Teodor Antić