Kako bismo vam olakšali rješavanje dilema vezanih uz upravljanje stambenim zgradama naši konzultanti su pripremili nekoliko najčešćih pitanja koji se vežu uz pravne, tehničke, financijske i informacijske aspekte upravljanja stambenim zgradama, te smo ih tako i podijelili zbog lakšeg snalaženja.
  Ukoliko imate pitanja vezana uz upravljanje stambenim zgradama a ovdje niste našli odgovor, molimo Vas da Vaše pitanje uputite na e-mail info@udruga-upravitelj.hr te ćemo se potruditi da dobijete odgovor od naših konzultanata.

Stranici s cijelim zapisnikom sa sjednice kao i rubrici pitanja i odgovori mogu pristupiti samo registrirani članovi portala. Registrirati se mogu samo djelatnici tvrtki članica UDRUGE UPRAVITELJ.

Ako već imate korisnički račun, prijaviti se možete pomoću veze Prijava u gornjem desnom kutu stranice, ili ako nemate korisnički račun a imate pravo na registraciju, kreirajte ga putem veze Registracija.