Redovni članovi UDRUGE UPRAVITELJ
  
  1. 3. MAJ STM d.o.o., Rijeka
  2. AV VL.VLADO HORVAT, Sisak
  3. BIRO-STAN UPRAVLJANJE d.o.o., Šibenik
  4. BMD d.o.o., Sesvete
  5. BOŠANA d.o.o., Biograd na Moru
  6. CASTRUM PULA 97 d.o.o., Pula
  7. CONDITA UPRAVLJANJE NEKRETNINAMA d.o.o., Strmec Samoborski
  8. CORRIGO d.o.o., Makarska
  9. ČISTOĆA DRUGA RESA d.o.o., Duga Resa
  10. DIREKCIJA ZA STANOVANJE d.o.o., Split
  11. DOMAR d.o.o., Osijek
  12. DOMOUPRAVA DUBROVNIK d.o.o., Dubrovnik
  13. DUB-INŽENJERING d.o.o., Split
  14. ĐURO ĐAKOVIĆ STAN d.o.o., Slavonski Brod
  15. EKI-INŽINJERING d.o.o., Pula
  16. EUROLAND d.o.o., Čakovec
  17. GACKA d.o.o., Otočac
  18. GAP ELEMENT d.o.o., Zagreb
  19. GP STANORAD d.o.o., Čakovec
  20. GRADITELJ SVRATIŠTA d.o.o., Zagreb
  21. GRADSKO STAMBENO GOSPODARSTVO d.o.o., Velika Gorica
  22. GRADSKO STAMBENO KOMUNALNO GOSPODARSTVO d.o.o., Zagreb
  23. GRADSKI STANOVI VARAŽDIN-JAVNA USTANOVA, Varaždin
  24. GREKO d.o.o., Križevci
  25. HB STAN d.o.o., Crikvenica
  26. INKASATOR d.o.o., Karlovac
  27. KANY d.o.o., Pula
  28. KOMUNALAC GOSPIĆ d.o.o.Gospić
  29. KOMUNALAC d.o.o. Korenica
  30. KOMUNALAC PETRINJA d.o.o., Petrinja
  31. KOMUNALAC d.o.o., Samobor
  32. KOMUNALAC POŽEGA d.o.o., Požega
  33. KOMUNELA d.o.o., Umag
  34. KOMUŠĆAK d.o.o., Opatija
  35. KOMUNALNO-ZABOK d.o.o., Zabok
  36. KRAKOM d.o.o., Krapina
  37. LABIN-STAN d.o.o., Labin
  38. LUKOM d.o.o., Ludbreg
  39. LIND-GRAD d.o.o., Zagreb
  40. M - UPRAVLJANJE d.o.o., otok Krk
  41. MAKSIMUS d.o.o., Zagreb
  42. MEGAKOP d.o.o., Rijeka
  43. MONEL d.o.o., Zagreb
  44. NAŠIČKI PARK d.o.o., Našice
  45. NEAPOLIS d.o.o., Novigrad
  46. NOVI DANI d.o.o., Split
  47. ORDINO GARDEN - ZAJEDNIČKI USLUŽNI OBRT, Umag
  48. PAZIN d.o.o., Pazin 
  49. PETRAČIĆ - PROJEKT d.o.o., Karlovac
  50. PLZET d.o.o., Buzet
  51. POSLOVNI PARK VIROVITICA d.o.o., Virovitica
  52. PRVA NEKRETNINA d.o.o., Našice
  53. R.B.S. d.o.o., Crikvenica
  54. RIJEKA STAN d.o.o., Rijeka
  55. RUBINI d.o.o., Rovinj
  56. RUMAT d.o.o., Rijeka
  57. SISAK-STAN d.o.o., Sisak 
  58. SLATINA KOM d.o.o., Slatina
  59. STAMBENI INŽENJERING d.o.o., Pula
  60. STAMBENI KUTAK d.o.o., Zagreb
  61. STAMBENI PULS d.o.o., Sisak
  62. STAMBENI SERVIS CENTAROPREMA d.o.o., Rijeka
  63. STAMBENI ZG d.o.o., Zagreb
  64. STAMBENO GOSPODARSTVO MAKARSKA d.o.o., Makarska
  65. STAMBENO GOSPODARSTVO TANKER d.o.o., Zadar
  66. STAN d.o.o., Poreč
  67. STANAR - OBRT ZA ODRŽAVANJE I UPRAVLJANJE, Vinkovci
  68. STANDARD ODRŽAVANJE, Zagreb
  69. STANOUPRAVA d.o.o., Beli Manastir
  70. STANO-UPRAVA d.o.o., Split
  71. S VAMA - OBRT ZA UPRAVLJANJE ZGRADAMA, Biograd na Moru
  72. TEHNOPLAST d.o.o., Split
  73. TEHNOSTAN d.o.o., Vukovar
  74. TFK UPRAVLJANJE d.o.o., Zagreb
  75. ULJANIK UPRAVLJANJE STAMBENO-POSLOVNIM ZGRADAMA d.o.o., Pula
  76. UNIVERZAL d.o.o., Đakovo
  77. UPRAVITELJ GRADNJA d.o.o., Zagreb
  78. UPRAVITELJ KNIN d.o.o., Knin
  79. VMD SERVIS d.o.o., Zagreb
  80. ZADAR-STAN d.o.o., Zadar
  81. ZAGREB ZGRADE d.o.o., Zagreb
  82. ZAVOD ZA STANOVANJE d.o.o., Osijek
  83. ZTB STAN d.o.o., Varaždin
  84. ZAPAD STAN d.o.o., Zagreb

Kandidati za prijem u članstvo UDRUGE UPRAVITELJ



Počasni članovi UDRUGE UPRAVITELJ
  1. LIBUSOFT CICOM d.o.o., Zagreb, primljen 19.10.2000.
  2. Stjepan Črnjak, dipl.ing, primljen 08.05.2008.
  3. Prof.dr.sc. Hrvoje Kačer, primljen 08.05.2008.
  4. STANOUPRAVA d.o.o., Bihać, primljen 02.10.2009.
  5. Damir Kontrec, dipl.iur., primljen 25.04.2013. 
  6. Ana-Marija Končić, primljena 25.04.2013. 
  7. Prof.dr.sc. Tatjana Josipović
  8. Doc.dr.sc. Maja Marija Nahod
  9. Dr.sc. Teodor Antić