Redovni članovi UDRUGE UPRAVITELJ
  
  1. 3. MAJ STM d.o.o., Rijeka
  2. AV VL.VLADO HORVAT, Sisak
  3. BIRO-STAN UPRAVLJANJE d.o.o., Šibenik
  4. BMD d.o.o., Sesvete
  5. BOŠANA d.o.o., Biograd na Moru
  6. CASTRUM PULA 97 d.o.o., Pula
  7. CONDITA UPRAVLJANJE NEKRETNINAMA d.o.o., Strmec Samoborski
  8. CORRIGO d.o.o., Makarska
  9. ČISTOĆA DRUGA RESA d.o.o., Duga Resa
  10. DIREKCIJA ZA STANOVANJE d.o.o., Split
  11. DOMAR d.o.o., Osijek
  12. DOMOUPRAVA DUBROVNIK d.o.o., Dubrovnik
  13. DUB-INŽENJERING d.o.o., Split
  14. ĐURO ĐAKOVIĆ STAN d.o.o., Slavonski Brod
  15. EKI-INŽINJERING d.o.o., Pula
  16. EUROLAND d.o.o., Čakovec
  17. GACKA d.o.o., Otočac
  18. GAP ELEMENT d.o.o., Zagreb
  19. GP STANORAD d.o.o., Čakovec
  20. GRADITELJ SVRATIŠTA d.o.o., Zagreb
  21. GRADSKO STAMBENO GOSPODARSTVO d.o.o., Velika Gorica
  22. GRADSKO STAMBENO GOSPODARSTVO d.o.o., Sisak
  23. GRADSKO STAMBENO KOMUNALNO GOSPODARSTVO d.o.o., Zagreb
  24. GRADSKI STANOVI VARAŽDIN-JAVNA USTANOVA, Varaždin
  25. GREKO d.o.o., Križevci
  26. HB STAN d.o.o., Crikvenica
  27. INKASATOR d.o.o., Karlovac
  28. KANY d.o.o., Pula
  29. KOMUNALAC GOSPIĆ d.o.o.Gospić
  30. KOMUNALAC d.o.o. Korenica
  31. KOMUNALAC PETRINJA d.o.o., Petrinja
  32. KOMUNALAC d.o.o., Samobor
  33. KOMUNALAC POŽEGA d.o.o., Požega
  34. KOMUNELA d.o.o., Umag
  35. KOMUŠĆAK d.o.o., Opatija
  36. KOMUNALNO-ZABOK d.o.o., Zabok
  37. KRAKOM d.o.o., Krapina
  38. LABIN-STAN d.o.o., Labin
  39. LUKOM d.o.o., Ludbreg
  40. LIND-GRAD d.o.o., Zagreb
  41. M - UPRAVLJANJE d.o.o., otok Krk
  42. MAKSIMUS d.o.o., Zagreb
  43. MEGAKOP d.o.o., Rijeka
  44. MONEL d.o.o., Zagreb
  45. NAŠIČKI PARK d.o.o., Našice
  46. NEAPOLIS d.o.o., Novigrad
  47. NOVI DANI d.o.o., Split
  48. ORDINO GARDEN - ZAJEDNIČKI USLUŽNI OBRT, Umag
  49. PAZIN d.o.o., Pazin 
  50. PETRAČIĆ - PROJEKT d.o.o., Karlovac
  51. PLZET d.o.o., Buzet
  52. POSLOVNI PARK VIROVITICA d.o.o., Virovitica
  53. PRVA NEKRETNINA d.o.o., Našice
  54. R.B.S. d.o.o., Crikvenica
  55. RIJEKA STAN d.o.o., Rijeka
  56. RUBINI d.o.o., Rovinj
  57. RUMAT d.o.o., Rijeka
  58. SISAK-STAN d.o.o., Sisak 
  59. SLATINA KOM d.o.o., Slatina
  60. STAMBENI INŽENJERING d.o.o., Pula
  61. STAMBENI KUTAK d.o.o., Zagreb
  62. STAMBENI PULS d.o.o., Sisak
  63. STAMBENI SERVIS CENTAROPREMA d.o.o., Rijeka
  64. STAMBENI ZG d.o.o., Zagreb
  65. STAMBENO GOSPODARSTVO MAKARSKA d.o.o., Makarska
  66. STAMBENO GOSPODARSTVO TANKER d.o.o., Zadar
  67. STAN d.o.o., Poreč
  68. STANAR - OBRT ZA ODRŽAVANJE I UPRAVLJANJE, Vinkovci
  69. STANDARD ODRŽAVANJE, Zagreb
  70. STANOUPRAVA d.o.o., Beli Manastir
  71. STANO-UPRAVA d.o.o., Split
  72. S VAMA - OBRT ZA UPRAVLJANJE ZGRADAMA, Biograd na Moru
  73. TEHNOPLAST d.o.o., Split
  74. TEHNOSTAN d.o.o., Vukovar
  75. TFK UPRAVLJANJE d.o.o., Zagreb
  76. ULJANIK UPRAVLJANJE STAMBENO-POSLOVNIM ZGRADAMA d.o.o., Pula
  77. UNIVERZAL d.o.o., Đakovo
  78. UPRAVITELJ GRADNJA d.o.o., Zagreb
  79. UPRAVITELJ KNIN d.o.o., Knin
  80. VMD SERVIS d.o.o., Zagreb
  81. ZADAR-STAN d.o.o., Zadar
  82. ZAGREB ZGRADE d.o.o., Zagreb
  83. ZAVOD ZA STANOVANJE d.o.o., Osijek
  84. ZTB STAN d.o.o., Varaždin
  85. ZAPAD STAN d.o.o., Zagreb

Kandidati za prijem u članstvo UDRUGE UPRAVITELJ
NAŠA ZGRADA d.o.o., Rijeka


Počasni članovi UDRUGE UPRAVITELJ
  1. LIBUSOFT CICOM d.o.o., Zagreb, primljen 19.10.2000.
  2. Stjepan Črnjak, dipl.ing, primljen 08.05.2008.
  3. Prof.dr.sc. Hrvoje Kačer, primljen 08.05.2008.
  4. STANOUPRAVA d.o.o., Bihać, primljen 02.10.2009.
  5. Damir Kontrec, dipl.iur., primljen 25.04.2013. 
  6. Ana-Marija Končić, primljena 25.04.2013. 
  7. Prof.dr.sc. Tatjana Josipović
  8. Doc.dr.sc. Maja Marija Nahod
  9. Dr.sc. Teodor Antić