U srijedu, 24. travnja 2013. godine u Biogradu na Moru održana je 79. sjednica Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. Sjednica je dobro posjećena s više donesenih zaključaka.

Na sjednici su, pored usvajanja Zapisnika sa 78. sjednice,  razmatrane i slijedeće teme: aktualnosti iz rada upravitelja (nacrt Zakona o stanovanju, suradnja sa HGK i dr.), pripreme za redovitu godišnju Skupštinu i njezin operativni rad, dogovor protokola za proljetno Savjetovanje upravitelja nekretninama, Biograd 2013, analiza prijedloga za reizbor članova Upravnog odbora, predlaganje gosp. Kontreca i gđe Končić za počasne članove Udruge, te prijem tri nova člana: ZAGREB ZGRADE d.o.o. iz Zagreba, JAVNA USTANOVA 'GRADSKI STANOVI' iz Varaždina i GREKO d.o.o. iz Križevaca.