U ponedjeljak, 12. prosinca 2022. godine, prema planu je održana godišnja financijska radionica u organizaciji Odbora za financije i koordinatorice odbora UDRUGE UPRAVITELJ, gđe Gordane Vlahović. Radionica je održana putem ZOOM platforme i prijavilo se 26 sudionika što je značajno veći broj nego dok su se radionice održavaje uživo.
Konzultanti tvrtke Libusoft Cicom d.o.o. iznijeli su tematska predavanja koja su od značaja za financijsko poslovanje upravitelja sa osvrtom na aktualnosti:
  • Obračun plaće idrugog dohotka na prijelazu 2022./2023.
  • Transparentna, efikasna, brza i jasna komunikacija između suvlasnika i Upravitelja - Izvješća: primjena i zablude
  • Akcije i koraci - prijelaz godine i prijelaz na EUR
  • Prijelaz godine i EURO sa gledišta profitne glavne knjige
  • Analitičke evidencije iz pogleda na EUR
  • Kontrolni postupci Porezne uprave za PDV i novosti u obračunu PDV-a
Na radionici je zaključeno da sudionicima više odgovara online oblik sudjelovanja te se zaključilo da će se i buduće radionice održavati u navedenom obliku.