U ponedjeljak, 04. prosinca 2023. godine u zagrebačkom restoranu Batak Grill s početkom u 11:00 sati održana je 135. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora prvo su usvojili zapisnik sa 134. sjednice i zatim prokomentirali sve teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu: Aktualnosti iz rada upravitelja (stanje novog Zakona o upravljanju i održavanju zgrada), Plan održavanja sjednica UO za 2024. godinu, Financijski izvještaji, Proljetno Savjetovanje upravitelja nekretninama, Korčula (prijedlog tema, paneli), Radionice za upravitelje - financijska, tehnička, pravna, Članarine za upravitelje sa potresom pogođenih područja,  Zgradonačelnik - suradnja za 2024. godinu  i pod točkom razno pretresla se tema visine naknade koje se uplaćuju predstavnicima suvlasnika kao i ideja da bi bilo dobro da predstavnici suvlasnika registriraju djelatnost.

Zapisnik sa 135. sjednice UO