U utorak, 14. veljače 2023. godine online, putem ZOOM aplikacije, s početkom u 11:00 sati održana je 131. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora prvo su usvojili zapisnik sa 130. sjednice i zatim prokomentirali sve teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu: Aktualnosti iz rada upravitelja (stanje novog Zakona o upravljanju i održavanju zgrada), Izvještaj sa sastanka sa udrugama stanara održanog 24.01.2023., Financijski izvještaji, Proljetno Savjetovanje upravitelja nekretninama, Pula (organizacija, financije, rezervacijski list, predavači, teme, paneli), ZGRADOnačelnik (Ugovor za 2023. i poziv na Savjetovanje u Puli), Prijem novih članova (Civitas Bullearum d.o.o., Buje i Razno.

Zapisnik sa 131. sjednice UO