U utorak, 20. travnja 2021. godine putem zoom aplikacije održana je 121. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ.
Iako su od zadnje sjednice prošla samo dva mjeseca, mnoge stvari su se desile a bitne za upraviteljsku djelatnost. Pored redovnog usvajanja zaključaka sa 120. sjednice, raspravljalo se je i o prijedlogu Nacrta novog Zakon o upravljanju i održavanju zgrada.

Ujedno, veseli nas iskazano povjerenje Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine  da u ime Udruge Upravitelj imenujemo dvije osobe koje su dio stručnog tima Povjerenstva i koje će sudjelovati u predlaganju mjera modela za izradu Programa.

Odbor za financije članove UO izvijestio je trenutnom financijskom stanju, a organizacijska stručna služba informirala je o statusu organizacije, sada već dugoočekivanog, Savjetovanja Upravitelja, koje će se ove godine održati u periodu od 20.10.-23.10.2021.na Rabu.

Po završetku sjednice, izneseni su određeni zaključi i zadaci koji će se izvršiti a bitni su za redovito funkcioniranje Udruge.

Skraćeni zapisnik sjednice.