U četvrtak, 17. listopada 2019. godine, u Osijeku (Aljmaš) održana je 111. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora na sjednici su prokomentirali najaktualnije teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu.
Pored usvajanja Zapisnika sa 110. sjednice, razmatrane i raspravljanje su slijedeće teme prema predloženom i usvojenom Dnevnom redu: Aktualnosti iz rada upravitelja ( odlazak na Savjetovanje u Portorož, energetska obnova zgrada), novosti vezane uz rad Povjerenstva za izradu Nacrta prijedloga Zakona o upravljanju i održavanju zgrada, završne pripreme svečane Skupštine povodom 20 godina UDRUGE UPRAVITELJ, početak pripreme savjetovanja upravitelja-Rab 2020, prijem novih članova (ZAPAD-STAN d.o.o.), razno (prelazak kolegice Danijele Kasun Perše u GSKG).

Više u zapisniku sa sjednice uskoro na ovim stranicama.

Skraćeni zapisnik za sjednice