U utorak, 15. prosinca 2015. godine održana je u Zagrebu 92. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Na sjednici je raspravljano o nizu aktualnih i zanimljivih tema, iz čega je proizašlo više zaključaka i odluka. Isti dan u prostorima UDRUGE od 10:00 sati održana je i sjednica Vijeća Udruženja upravljanja zgradama HGK.

Prije svega usvojen je Zapisnik s 91. sjednice. Obrađene su sve teme Dnevnog reda kako slijedi: analiza revizije registra, prijedlog reguliranja prava članova, planiranje promidžbene radionice UDRUGE, energetski natječaji i projekti, financijsko poslovanje UDRUGE, sponzorski paketi za proljeće 2016, tumačenje Zakona o porezu na dobit, suradnja s domaćim i stranim institucijama i upraviteljima (HGK, HUPFAS, Hrvatski savjet za zelenu gradnju, Hrvatska udruga menadžera sigurnosti, CIVINITY iz Letonije), nastavljene su pripreme za proljetno Savjetovanje-Poreč 2016, te je izvršen prijem novog člana Prva nkretnina d.o.o.

Zapisnik sa sjednice uskoro na stranicama.