U utorak, 14. srpnja 2015. godine održana je u Zagrebu 90. sjednica Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. Na sjednici je raspravljano o nizu aktualnih tema, a doneseno je više zaključaka.

Prije svega usvojen je Zapisnik sa 89. sjednice. Obrađene su sve teme Dnevnog reda kako slijedi:suradnja sa udrugom HUPFAS, nacrt ugovora o izvođenju radova po projektima FZEOU, procedura Arbitražne komisije i Suda časti pri HGK, revizija registra upravitelja, razmatranje trajanja počasnog članstva, sastav stručnih odbora, Kodeks ponašanja isporučitelja i obveza isporučitelja prema korporativnoj društvenoj odgovornosti - Danfoss, analiza natječaja FZEOU, sponzorski paketi, konzultacijama do više znanja-angažman stručnih osoba, pripreme Jesenskog skupa upravitelja nekretninama, priprema Savjetovanja upravitelja nekretninama – Poreč 2016. U članstvo je primljena tvrtka EUROLAND d.o.o. iz Čakovca.