U utorak, 13. prosinca 2011., u Zagrebu je održana 72. sjednica Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ.

Na sjednici su razmatrane: aktualnosti iz rada upravitelja, donesene su odluke i cjenici konzultantskih usluga, analiza održanog susreta upravitelja BiH i RH u Bihaću, analiza održane pravne radionice u Slavonskom Brdu vezano za povezivanja ZK i KPU, pripreme za Savjetovanje upravitelja nekretnina Rabac-Labin 2012., te prijem novih članova.

Predsjednik Udruge g. Štimac i Upravnog odbora g. Vučko svim članovima Udruge UPRAVITELJ poželili su sve najbolje za nastupajuće blagrane, te sretnu i uspješnu 2012. godinu. Ujedno su podjelili i prigodne poklone članovima Upravnog odbora za izuzetno aktivan rad u ovoj godini.