U petak, 2. listopada 2009. godine u Osijeku održana je 20. Skupština Udruge na kojoj je podneseno izvješće o desetogodišnjem radu, podijeljene Pohvalnice zaslužnim članovima Udruge, te Zahvalnice sponzorima koji su tri ili više puta podupirali rad Udruge.

U počasno članstvo Udruge primljen je i upravitelj JU STANOUPRAVA d.o.o. iz Bihaća. Na svečanoj Skupštini nazočne je pozdravio i osječki gradonačelnik g. Krešimir Bubalo.

Isti dan u prostorijama ZAVODA ZA STANOVANJE d.o.o. u povodu desetogodišnjice osnivanja Udruge održana je sjednica osnivača Udruge (13 upravitelja) i ujedno otkrivena skromna ploča u prostoriji gdje je Udruga i osnovana 8. listopada 1999. godine. Naravno, na skupu nije nedostajalo i bogatog fakultativnog sadržaja i ugodnog druženja.