U organizaciji UDRUGE UPRAVITELJ, LIBUSOFT CICOM d.o.o. te turističke agencije Media Turist d.o.o., a uz veliki trud i zalaganje domaćina skupa tvrtke STAN d.o.o., te pod pokroviteljstvom Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja, Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost i Grada Poreča od 20. do 23. travnja 2016. godine održano je Savjetovanje upravitelja nekretninama – Poreč 2016.

Ovogodišnje Savjetovanje upravitelja nekretninama održano je ponovno na visokom nivou uz sudjelovanje preko ukupno 280 sudionika, te je tako ponovno premašilo brojku od prethodne godine.

Bila nam je posebna čast i zadovoljstvo pozdraviti sudjelovanje i izlaganje prof. dr.sc. Tatjane Josipović, zatim suca Vrhovnog suda RH Damira Kontreca, mag.iur., prof.dr.sc. Hrvoja Kačera, stručnjaka za marketinška pitanja gosp. Krešimira Macana, te naših stalnih suradnica gđe Ane Marije Končić, gđe Irene Križ Šelendić, doc.dr.sc. Maje-Marije Nahod te predstavnika FZOEU.

Veliku zahvalu upućujemo i našim koordinatorima stručnih odbora (gđi Dejanović, gosp. Kaniu, gđi Burian i gđi Sesler) na iznimno kvalitetno održanim stručnim radionicama s obradom aktualnih tema koje “muče” upravitelje. Na radionicama su također sudjelovali naši gosti i stručnjaci (na pravnoj radionici prof.dr.sc. Tatjana Josipović, prof.dr.sc. Hrvoje Kačer i gđa Ana Marija Končić, na tehničkoj predstavnik HFC, te doc.dr.sc. Maja-Marija Nahod i na financijskoj tvrtka Interpartes)

Svakako treba naglasiti i zahvalu našim sponzorima koji nas vjerno prate iz godine u godinu te koji su ponovno putem svojih odlično pripremljenih i posjećenih štandova, vjerujemo, ostvarili i niz novih poslovnih kontakata.

U nastavku donosimo nekoliko fotografija, a više informacija putem Zapisnika sa Skupštine I sjednice Upravnog odbora uskoro na stranicama.