Sve je spremno za jesenski skup upravitelja u Ludbregu, koji će se održati od 15.10.-17.10.2015. u hotelu Amalia.

Potvrđen je dolazak direktora Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, gosp. Svena Müllera sa svojim suradnicima, što daje poseban značaj skupu i priliku svim nazočnim upraviteljima dobiti kvalitetnu informaciju iz prve ruke.

Prema dosadašnjim prijavama biti će to ponovno jedno ugodno druženje upravitelja sa područja cijele Hrvatske.

Tema Tehničko-pravne radionice  „Priprema ugovora o izvođenju radova u procesu energetske obnove višestambenih zgrada“ je više nego aktualna budući da veliki broj članova UDRUGE koristi odobrena sredstva Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost pri energetskoj obnovi višestambenih zgrada, a 30.09.2015. Fond je raspisao novi natječaj za energetsku obnovu višestambenih zgrada vrijedan 50 milijuna kuna (više o natječaju pročitajte ovdje)

Uz radni dio družiti ćemo se i na zanimljivim lokalnim proputovanjima ludbreškim krajem (fakultativni sadržaj)

Detaljan program rada skupa dostupan je ovdje

Prijave su još uvijek otvorene:

-REZERVACIJSKI LIST

-IZLET AUTOBUSOM 16.10.2015.