Pozivamo sve zainteresirane članove Udruge UPRAVITELJ na jesenski skup, koji će se održati u Vinkovcima, hotel ADMIRAL.

U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, turističke agencije MEDIA TURIST d.o.o, te domaćina upravitelja STANAR iz Vinkovaca, održat će se jesenji skup upravitelja, od 16. do 18. listopada 2014. godine, sa zanimljivim temama i novostima iz djelatnosti upravljanja nekretninama.

Okupljanje upravitelja planirano je u poslijepodnevnim satima u četvrtak 16. listopada 2014. godine. U petak 17. listopada planirano je, osim Tehničko-pravne radionice i održavanje 86. sjednice Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ.

U sklopu skupa, osim stručnog dijela s obradom planiranih tema i razmjenom iskustava upravitelja, predviđen je i bogat fakultativni sadržaj, kao i zanimljivi izlet u subotu 18. listopada 2014. godine. Više informacija možete pronaći u slijedećim dokumentima: