U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, LIBUSOFT CICOM d.o.o. te turističke agencije RTA, a uz veliki trud i zalaganje domaćina skupa tvrtke BOŠANA d.o.o. iz Biograda na Moru, te pod pokroviteljstvom Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja, Ministarstva graditeljstva, Zadarske županije, Grada Biograda na Moru i Hrvatske gospodarske komore od 24. do 27. travnja 2013. godine održano je Savjetovanje upravitelja nekretninama.

Bila nam je posebna čast i zadovoljstvo pozdraviti sudjelovanje i predavanje gosp. Vanje Bilića, pomoćnika ministra iz Ministarstva pravosuđa. Posebna zahvala gradonačelniku Ivanu Knezu iz Grada Biograda na Moru na domaćinstvu, pomoći oko organizacije i sponzoriranju izuzetno zanimljivog i hranom i pićem bogatog izleta u PZ 'MASLINA I VINO' iz Plača.

Naravno, bez gospp. Rade Bobanovića i njegovog maestralnog, gotovo umjetnički i emotivno perfektnog nastupa, dojam bi možda bio sasvim drugačiji.

Preko 230 sudionika skupa učinili su još jedno savjetovanje nezaboravnim po sadržaju tema, intenzivnom druženju i bogatim fakultativnim sadržajima, dobrom odazivu upravitleja i sponzora, kao i odličnom vremenu (osim kiše koja nas je ispratila iz Biograda).

U pojedinim trenutcima dvorane su nam bile male pa se tražila stolica 'više'. Posebno na Tehničkoj radionici za koju predlažemo da se nastavi na jesen negdje u Lici početkom listopada – uskoro na tu temu više informacija na web stranicama Udruge.

Velika zahvala svim sudionicima i još jednom sponzorima skupa, čiji su štandovi bili odlično posjećeni i nadamo se ostvareno niz poslovnih kontakata.

Kulturno umjetnička udruga 'MALSINA' iz Turnja na otvorenju Savjetovanja unijeli ozračje Dalmacije i izvorne narodne klapske pisme, te oduševila sudionike.

U nastavku par fotografija a uskoro detaljnije na ovim stranicama i u bltenu UpraviteljInfo broj 2.