03.05.2017.

U četvrtak, 27. travnja 2017. godine u Malom Lošinju održana je XXVIII. redovita godišnja Skupština UDRUGE na kojoj je prema usvojenom Dnevnom redu podnesen i usvojen Izvještaj o radu i financijski izvještaj za 2016. godinu, razmatran je i usvojen rebalans financijskog plana za 2017. godinu, kao i financijski plan za 2018. godinu, izabrani su novi članovi u sastav Upravnog odbora prema regijama kojima je mandat istekao, te ujedno izvršen i reizbor u sastavu stručnih odbora.

Svim članovima koji redovito plaćaju članarinu, a nisu mogli sudjelovati na Savjetovanju i radu Skupštine, ovaj tjedan biti će dostavljeni materijali sa Savjetovanja (Zbornik radova kao i poseban materijal IZ PRAKSE UPRAVITELJA (21).