02.05.2017.

U srijedu, 26. travnja 2017. godine, u hotelu AURORA U Malom Lošinju održana je 99. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora na sjednici su obradili najaktualnije teme, kao i detaljnije pripreme za samo Savjetovanje. Ujedno je doneseno i više zaključaka.

Pored usvajanja Zapisnika sa 98. sjednice,  razmatrane su slijedeće teme prema predloženom i usvojenom dnevnom redu: aktualnosti iz rada upravitelja (energetska obnova zgrada, priprema nabave, novi pozivi), priprema redovite godišnje Skupštine i reizbor članova Upravnog odbora, završne pripreme Savjetovanja upravitelja nekretninama – Mali Lošinj 2017., nastavak pripreme jesenskog skupa upravitelja - Našice 2017.

Za prijem u članstvo razmatrane su pristupnice tvrtki DOMAR d.o.o. iz Osijeka I Komunalac d.o.o. Korenica iz Korenice, te su oba kandidata ujedno i primljena u redovno članstvo UDRUGE UPRAVITELJ.

Više u zapisniku sa sjednice niže pod linkom /PUNI zapisnik dostupan samo članovima - nakon PRIJAVE na stranicu/