U utorak, 05. srpnja 2016. godine u Zagrebu je održana 95. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Na sjednici su obrađene aktualne teme i doneseno je više zaključaka.

Pored usvajanja Zapisnika s 94. sjednice, razmatrane su sljedeće teme:
  • Aktualnosti iz rada upravitelja (osvrt na problematiku natječaja FZOEU ENU-18/2015, licenciranje upravitelja, gostovanje UDRUGE u javnim medijima, nova web stranica UDRUGE, održana Tehnička radionica u Vinkovcima)
  • Započele su pripreme jesenskog skupa upravitelja koji će se održati 21.-22.10.2016. u Zagrebu
  • Analizirane su pripreme za proljetno Savjetovanje upravitelja nekretninama na kojem će biti desetak zanimljivih tema, četiri radionice, te niz prezentacija i zanimljivih događanja. Sve veći interes sponzora za nastup potvrđuje kvalitetu rada UDRUGE i zanimanje za upraviteljsku djelatnost. Prokomentiran je prijedlog Financijskog plana za 2017. te ostale pripremne radnje za redovitu godišnju Skupštinu koja će se također održati u sklopu proljetnog savjetovanja u Poreču.
  • Započete su inicijalne pripreme proljetnog Savjetovanja upravitelja nekretninama – Mali Lošinj 2017
  • Za članstvo UDRUGE na 95. sjednici nije bilo kandidata za prijem.

Više u zapisniku sa sjednice pod LINKOM.
/puni zapisnik mogu vidjeti registrirani članovi/​