U srijedu, 19. prosinca 2012. godine u Zagrebu održana je 77. sjednica Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. Sjednica je bila u radnom ali i svečanom ozračju kao dobra prigoda da se upute čestitke svim članovima Udruge za nadolazeće blagdane i Novu godinu.

Na sjednici su razmatrane: aktualnosti iz rada upravitelja,  analiza održanog jesenjeg skupa u Višnjici, mogućnosti korištenja sredstava EU fondova za upraiteljsku djelatnost, pripreme za proljetno Savjetovanje upravitelja nekretnina Biograd 2013, te prijem novog člana OBRT FILMAR iz Varaždinskih toplica. Na sjednici je prikazana i prezentacija Mogućnosti korištenja sredstava iz EU fondova za upravitelje koju su održali Tania Reisinger i Patrick Galecki iz Superne.