U četvrtak, 12. listopada 2023. godine u karlovačkom hotelu Korana Srakovčić s početkom u 18:00 sati održana je 134. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora prvo su usvojili zapisnik sa 133. sjednice i zatim prokomentirali sve teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu: Aktualnosti iz rada upravitelja (stanje novog Zakona o upravljanju i održavanju zgrada), Financijski izvještaji, Jesenski skup upravitelja Karlovac (izvještaj organizatora i domaćina), Proljetno Savjetovanje upravitelja nekretninama, Korčula (domaćin, organizacija, prijedlog tema), Sponzorski paketi za proljetno savjetovanje - iznosi i usluge, Prijem novih članova (UMAG Agencija za upravljanje nekretninama, vl. Miljenko Rosić), Razno.

Zapisnik sa 134. sjednice UO