U utorak, 06. srpnja 2021. godine putem zoom aplikacije održana je 122. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ.

Tijekom sjednice najviše vremena je uloženo u izvještavanje o statusu Radne skupine a vezano za Nacrt zakona o upravljanju i održavanju zgrada.

Odbor za financije članove UO izvijestio je o trenutnom financijskom stanju, a organizacijska stručna služba informirala je o statusu organizacije Savjetovanja Upravitelja koje će se ove godine održati u periodu od 20.10.-23.10.2021.na Rabu.
Tijekom 122 sjednice pridružili su se gosti: gđa Sanja Dolores i gđa. Sanja Vušković koje su nas informirale o statusu stručnog tima Povjerenstva  za Nacrt programa energetskih obnova zgrada za 2021-2030.; i gost Filip Brkljača koji je predstavio projekt Punionice stambene zgrade.

Po završetku sjednice, izneseni su određeni zaključi i zadaci koji će se izvršiti a bitni su za redovito funkcioniranje Udruge.

Skraćeni zapisnik sjednice.