U srijedu, 21. listopada 2020. godine, u hotelu Olympia Sky u Vodicama održana je 118. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora na sjednici su prokomentirali najaktualnije teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu, s naglaskom na završnu pripremu samog Savjetovanja i redovne godišnje Skupštine koja se je također održala u sklopu skupa u Vodicama.
Pored usvajanja Zapisnika sa 117. sjednice,  razmatrane i raspravljanje su sljedeće teme prema predloženom i usvojenom dnevnom redu:
Predstavljen je financijski izvještaj UDRUGE za 2019. godinu,  te plan za 2021. godinu, izvršene su završne pripreme za Savjetovanje i godišnju Skupštinu, te razmotreni upiti za članstvo u Udruzi.

Zapisnik sjednice