U utorak, 18.veljače 2020. godine u Hotelu Panorama u Zagrebu, održana je 113. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ.  Početak godine donio je mnoštvo tema koje su Članovi Upravnog odbora prokomentirali prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu.
Pored usvajanja Zapisnika sa 112. sjednice, razmatrane i raspravljanje su sljedeće teme prema predloženom i usvojenom Dnevnom redu: aktualnosti iz rada upravitelja (energetska obnova zgrada), članovima UO predstavljen je financijski izvještaj i rezultati ostvareni za 2019. godinu, upoznati su s organizacijskim pripremama za proljetno Savjetovanje upravitelja nekretninama Rab 2020., ovogodišnjim temama, te tko su sponzori proljetnog savjetovanja. Na kraju sjednice predstavljen je i novi član Udruge, KOMUNELA d.o.o.  iz Umaga.

Skraćeni zapisnik za sjednice.