Objavljeno 24.04.2019.

U srijedu, 23. travnja 2019. godine, u hotelu Amfora u Hvaru održana je 109. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora na sjednici su prokomentirali najaktualnije teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu, s naglaskom na završnu pripremu samog Savjetovanja i redovne godišnje Skupštine koja se je također održala u sklopu skupa u Hvaru.
Pored usvajanja Zapisnika sa 108. sjednice,  razmatrane i raspravljanje su slijedeće teme prema predloženom i usvojenom dnevnom redu:
energetska obnova zgrada – razmjena iskustva i priprema za Tehnički panel, priprema za sudjelovanje člana UDRUGE kao člana Povjerenstva na pripremi prijedloga Nacrta Zakona o upravljanju i održavanju zgrada, prokomentiran je financijski izvještaj UDRUGE za 2018. godinu, izvršene su završne pripreme za Savjetovanje i godišnju Skupštinu, te su nastavljene pripreme za Jesenski skup i svečano obilježavanja jubileja UDRUGE (20 godina) u Osijeku.

Više u zapisniku sa sjednice uskoro na ovim stranicama.