24.04.2018.

U četvrtak, 19. travnja 2018. godine u Zadru je održana XXIX. redovna godišnja Skupština UDRUGE na kojoj je prema usvojenom Dnevnom redu podnesen i usvojen Izvještaj o radu i financijski izvještaj za 2017. godinu, razmatran je i usvojen Poslovnik o izboru predsjednika UDRUGE, izvršen je izbor novog predsjednika, te je na tu funkciju za naredni četverogodišnji mandata izabran gosp. Bojan Bodražić, direktor ZAVODA ZA STANOVANJE d.o.o., Osijek. Ujedno je razmatran i usvojen financijski plan za 2019. godinu , izvršen je reizbor članova Upravnog odbora za regiju u kojoj se je tražila zamjena (Istra), te ostale regije čijim je predstavnicima istekao mandat.

Svim članovima koji redovito plaćaju članarinu, a nisu mogli sudjelovati na Savjetovanju i radu Skupštine, biti će dostavljeni materijali sa Savjetovanja (Zbornik radova kao i poseban materijal IZ PRAKSE UPRAVITELJA.

Više u Zapisniku.