U petak, 12. listopada 2012. godine u pustari VIŠNJICA kod Slatine održat će se posebna  radionica na temu 'Analiza izmjena i dopuna Pravilnika o povezivanju zemljišne knjige i knjige položenih ugovora'. Rok za prijavu je produljen samo do sutra, tj. 03. listopada 2012. godine.

Program rada skupa upravitelja možete naći na ovim stranicama kao i na stranicama turističke agencije RTA (www.rta.hr) koja organizira predmetni susret upravitelja s bogatim sadržajem događanja u pustari VIŠNJICA.

Pored uglednih predavača iz redova članova Udruge UPRAVITELJ u radu radionice sudjelovat će naši istaknuti suradnici Damir Kontrec, sudac Vrhovnog suda RH i Ana-Marija Končić, voditeljica Zemljišnoknjižnog odjela Općinskog suda u Sesvetama.

Posebno zadovoljsto i čast nam je da će se pozivu Udruge UPRAVITELJ odazvati i nadležni predstavnici Ministarstva pravosuđa.