Studenti zagrebačkog Građevinskog fakulteta imali su jučer, 27.11. 2018, priliku pratiti zanimljivo predavanje o Izazovima u upravljanju održavanjem zgrada, koje je ispred organizacijsko-stručnih službi UDRUGE održao g. Rade Ignjatović. Predavanje je organizirano u sklopu dugogodišnje uspješne suradnje Fakulteta i Udruge s ciljem da mladima, budućim inženjerima od kojih će se vrlo vjerojatno neki u budućnosti baviti upravljanjem održavanja zgradama, predstave to važno stručno područje. U dvosatnom predavanju g. Ignjatović je ukratko objasnio koje su glavne zadaće upravitelja, što podrazumijeva upraviteljska djelatnost općenito. Zanimljivo je bilo čuti i kakva su međunarodna iskustva, jer Udruga Upravitelj ima najšira saznanja o tome kako stvari stoje u cijeloj regiji i puno šire obzirom da se na savjetovanjima o upravljanju nekretninama svake godine okupe predstavnici sve više zemalja. Ove je godine, u Zadru, Udruga ugostila kolege iz Austrije, BIH, Srbije, Makedonije, Slovenije, Litve i Latvije. Na ovim savjetovanjima redovito sudjeluju i predstavnici Građevinskog fakulteta, a poziv je već sada upućen i za sudjelovanje na Savjetovanju upravitelja – Hvar 2019.