Prijave za Poreč su zatvorene, a brojka se penje na od 280 sudionika (upravitelja, predavača, sponzora i gostiju) te vjerujemo da je pred nama zasigurno još jedno ugodno druženje u prelijepom Poreču.

I ove godine teme će izložiti eminentni stručnjaci i stalni suradnici UDRUGE. Prvenstveno želimo istaknuti dolazak i sudjelovanje prof. dr.sc. Tatjane Josipović, zatim suca Vrhovnog suda RH Damira Kontreca, mag.iur., dr.sc. Hrvoja Kačera, stručnjaka za marketinška pitanja gosp. Krešimira Macana, te naše stalne suradnice Ane Marije Končić. Pridružit će se predstavnici ministarstva, te tim stručnjaka za energetsku učinkovitost, kao i prezentatori stručnih odbora UDRUGE UPRAVITELJ.

Okupljanje upravitelja planirano je za srijedu 20. travnja 2016. u popodnevnim satima, a ovdje donosimo kratki pregled najvažnijih događanja:

- Koordinacija grado/načelnika i učinkovita organizacija JLS ( u sklopu pripremnog dana prema posebnom programu)
- 94. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ, 20.04.2016. od 19:00h
- XXVII. redovita godišnje Skupština UDRUGE UPRAVITELJ, u četvrtak 21.04.2016.godine od 16:00h.
- sastanak korisnika USZ programa (uz obradu zanimljivih informatičkih rješenja za što efikasniji rad upravitelja)
- četiri stručne radionice s obradom planiranih tema i razmjenom iskustava upravitelja (pravna, tehnička, financijska i informacijska), u petak 22.04.2016.

Vidimo se u Poreču.