Dana 07. srpnja 2009. godine u Bihaću je održan radni sastanak predstavnika Udruženja upravitelja BiH i Udruge UPRAVITELJ iz Zagreba, kao i predstavnika domaćina skupa – Općine Bihać.

Nakon uvodnih riječi dobrodošlice od strane direktora JP STANOUPRAVA iz Bihaća, g. Adnana Sabljakovića, sudionike skupa je pozdravio i predsjedavajući Općinskog vijeća općine Bihać, gospodin Ivan Prša, istakavši značaj prenošenja iskustava u djelatnosti upravljanja nekretninama.

Ispred delegacije Udruge UPRAVITELJ, Predsjednica Udruge gđa Brankica Dejanović pozdravila je domaćine skupa i sve nazočne, te prenjela želje za još boljom institucionalnom suradnjom strukovnih udruženja. Predsjednik Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ g. Marko Vučko se uvodno obradio sudionicima skupa te u diskusiji iznio niz iskustava upravitelja iz RH s posebnim osvrtom na rad najvećeg upravitelja tvrtke ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o., Podružnica GSKG.

U ime Udruženja upravitelja iz BiH sudionike je pozdravio g. Faruk Šahović iz SARAJEVOSTANA d.o.o. Ispred org.stručnih službi Udruge UPRAVITELJ g. Rade Ignjatović održao je prezentaciju PRLS modela upravljanja imovinom JLS, te potom prezentirao i koncept programskog rješenja tvrtke LIBUSOFT CICOM d.o.o. iz Zagreba za upravljanje stambenim zgradama (USZ).

Ostale informacije i zaključci sa sastanka uskoro na ovim stranicama.