Savjetovanje upravitelja nekretninama ove je godine smješteno na jug Istarskog poluotoka u prekrasan grad Pulu.

Pozivamo sve zainteresirane upravitelje nekretnina i sponzore da u svojim kalendarima oslobode 19. - 21. travnja 2023. godine i dođu na Savjetovanje u Pulu.

Savjetovanje se održava u organizaciji UDRUGE UPRAVITELJ, turističke agencije EURO ASAP TOURS d.o.o., te domaćina skupa upravitelja CASTRUM PULA 97 d.o.o., u hotelu PARK PLAZA HISTRIA.
Okupljanje upravitelja planirano je za srijedu 19. travnja 2023. u popodnevnim satima kada će se održati 132. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Za vrijeme Savjetovanja predviđeno je također održavanje  XXXIV. redovite godišnje Skupštine UDRUGE UPRAVITELJ.

Na Savjetovanju će se obraditi niz tema interesantnih za svakodnevni rad upravitelja uz panel rasprave namijenjene prvenstveno razmjeni iskustva. Dio Savjetovanja biti će rezerviran i za novi Zakon o upravljanju i održavanju zgrada koji je u najavi. Već sada možete izvršiti rezervaciju smještaja i fakultativnog sadržaja pomoću priloženog REZERVACIJSKOG LISTA, dok je za prijavu sudjelovanja na Savjetovanju potrebno popuniti i dostaviti UDRUZI priloženi PRIJAVNI KUPON.

Nakon radnog dijela Savjetovanja ponovno ćemo se ugodno družiti kroz fakultativne sadržaje koji nas vode u antičku Arenu i jedinstvene Brijune.

Više o rasporedu događanja i temamo o kojima će biti govora možete pogledati u PROGRAMU RADA.

Vidimo se u Puli!

Ukoliko planirate sudjelovati molimo dostavite

REZERVACIJSKI LIST - dostaviti agenciji EURO ASAP TOURS d.o.o.
PRIJAVNI KUPON - dostaviti UDRUZI UPRAVITELJ
IZLET ARENA PULA, PULSKI KAŠTEL, ZAROSTRASSE I KONOBA KLARIĆI 21.04.2023.
IZLET BRIJUNI 22.04.2023.
SPONZORSKI PAKETI