Nakon prošlomjesečne najave, ovom prigodom pozivamo sve zainteresirane za sudjelovanje na izuzetno zanimljivom i sadržajnom Savjetovanju upravitelja nekretninama - Crikvenica 2014., koje će se održati od 24. do 26. travnja 2014. godine.

U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, turističke agencije RTA, te domaćina skupa upravitelja HB STAN d.o.o. iz Crikvenice, u hotelu OMORIKA u Crikvenici održat će se predmetno Savjetovanje sa zanimljivim temama iz djelatnosti upravljanja nekretninama.
Savjetovanje je namijenjeno svima koji se bave ili imaju doticaja s upravljanjem nekretninama sukladno Zakonu o vlasništvu i drugim stvarnim pravima, a to su prije svih sami upravitelji, čelnici općina, gradova i županija, stambeno-komunalne službe gradova, inspekcijske i nadzorne službe, te ostali stručnjaci iz djelatnosti upravljanja nekretninama.
Pored pokrovitelja Grada Crikvenice, posebno ističemo zahvalu Ministarstvu gospodarstva te Ministarstvu graditeljstva i prostornoga uređenja, koje već više godina pružaju podršku u radu Udruge i unapređenju djelatnosti upravljanja nekretninama, a ove godine u svom dopisu podrške daju naglasak na energetsku učinkovitost i korištenje EU fondova u zgradarstvu. Na tom planu, veliku nadu ove godine polažemo i u nastavak suradnje s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.
Na Savjetovanju teme će obraditi stalni suradnici Udruge, među kojima posebno ističemo gosp. Damira Kontreca, suca Vrhovnog suda RH i profesora dr.sc. Hrvoja Kačera. Nadalje, predavači će biti i predstavnici ministarstva i stručnjaci za energetsku učinkovitost, kao i prezententi iz stručnih odbora Udruge UPRAVITELJ.
Zbog izuzetnog zanimanja za obradu praktičnih tema iz svakodnevnog rada upravitelja, na ovogodišnjem Savjetovanju biti će više vremena ostavljeno za četiri specijalističke radionice - pravna, tehnička, financijska i informacijska.
Okupljanje upravitelja planirano je za srijedu 23. travnja 2014. kada je predviđeno i održavanje već tradicionalne Koordinacije grado/načelnika, ovaj put iz Primorsko-goranske, Istarske, Karlovačke i Ličko-senjske županije. Nadalje, isti dan će se održati i 84. sjednice Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. U četvrtak 24. travnja, održat će se i XXV. redovita Skupština Udruge UPRAVITELJ na koju su posebnim pozivom pozvani svi članovi Udruge.
U sklopu Savjetovanja predviđena su i dva zanimljiva izleta i bogat fakultativni sadržaj, a samu prijavu za sudjelovanje i smještaj možete izvršiti putem dalje navedenih obrazaca: