Datum objave: 21.11.2017.

Dana 21. studenog 2017. godine, u sklopu suradnje UDRUGE UPRAVITELJ i Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, tajnik UDRUGE gosp. Rade Ignjatović održao je predavanje 'Izazovi u upravljanju održavanjem zgrada' .

Predavanje se održava svake godine za studente IV. godine na smjeru 'Održavanje građevina'. U odličnoj atmosferi i sa velikim zanimanjem studenti profesorice dr.sc. Anite Cerić, pratili su izlaganja na teme:

• Upraviteljska djelatnost – što upravitelji rade i koji je opseg posla
  • Organiziranost kroz UDRUGU UPRAVITELJ
  • Međunarodna iskustva s posebnim naglaskom na regiju
  • Informatička podrška radu upravitelja
Cilj predavanja bio je naglasiti:

• Trenutne prednosti i mane bavljenja upraviteljskim poslom
  • Važnost područja i njegova budućnost
  • Koja znanja trebaju imati inženjeri da bi se uspješno bavili ovim poslom
  • Kako je u drugim zemljama
Kao i prošlih godina studenti su pozvani na suradnju sa upraviteljima članovima UDRUGE, uz obećanje da će za najboljeg studenta i njegov rad biti osigurano sudjelovanje i izlaganje na Savjetovanju upravitelja nekretninama, koje će se u organizaciju UDRUGE održati od 19. do 21. travnja 2018. godine u Zadru.