Zbog iznimnog interesa i važnosti praktične primjene zadnjih promjena Zakona o vlasništvu i drugim stvanim pravima (NN 153/09), te posebno izuzetne važnosti i snažne uloge upravitelja definirane Pravilnikom o povezivanju zemljišne knjige i knjige položenih ugovora i upisu vlasništva (NN 60/10), Udruga UPRAVITELJ organizira posebnu PRAVNU RADIONICU na temu 'Uloga upravitelja zgrada kod postupka povezivanja zemljišne knjige i knjige položenih ugovora'.

Radionica će se održati u Zagrebu, hotel PANORAMA u četvrtak, 24. ožujka 2011. godine s početkom u 9:00 sati uz učešće najistaknutijih pravnika iz Udruge i vanjskih predavača (g. Damir Kontrec, sudac Vrhovnog suda RH i gđa Ana-Marija Končić voditeljica zemljižno-knjižnog odjela Općinskog suda u Sesvetama).

Naknade za sudjelovanje na ovoj radionici za sve članove Udruge je minimalna i iznosi samo 200,00 kn + PDV za pokriće materijalnih troškova,  dok kotizacija za polaznike koji nisu iz upravitelja članova Udruge UPRAVITELJ iznosi 800,00 kn + PDV. Prijavnicu, kao i program rada možete uskoro preuzeti ispod ovog teksta. Ispunjenu prijavnicu molimo poslati Udruzi UPRAVITELJ na fax:01/65 99 512 najkasnije do petka 18.03.2011. godine.  Broj mjesta je ograničen i zaprimat će se po redoslijedu prijema Prijavnica. U slučaju popunjenosti radionice biti ćete obaviješteni o terminu eventualnog održavanje slijedeće radionice.

Dodatne informacije mogu se dobiti na tel 01/65 99 509 (org.str.službe Udruge) i na 047/412-146 kod koordinatorice Stručnog odbora za pravo, gđe Brankice Dejanović.

DOKUMENTI: