U organizaciji Udruge UPRAVITELJ i domaćina skupa upravitelja ĐURO ĐAKOVIĆ STAN d.o.o. u Hotelu SAVUS u Slavonskom Brodu će se 15.- 16. listopada 2010. godine održati zanimljiva Tehnička radionica za članove Udruge UPRAVITELJ.

Prije održavanja Tehničke radionice 'Energetska učinkovitost zgrada' u petak, 15. listopada 2010. godine, održat će se i  66. sjednica Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. Obilazak domaćina skupa, Kutjeva i razmjena iskustava u radu upravitelja održat će se u subotu 16. listopada 2010. godine.

Program rada, te obrasce za smještaj i prijavu sudjelovanja možete vidjeti ovdje odnosno možete izvršiti putem poštom već dostavljenih poziva i obrazaca (REZERVACIJSKI LIST za slanje hotelu SAVUS i PRIJAVNICA za slanje Udruzi UPRAVITELJ).