Još jednom pozivamo sve zainteresirane za sudjelovanje na izuzetno zanimljivom i sadržajnom Savjetovanju upravitelja nekretninama koje se ovog proljeća održava u Istri.

U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, turističke agencije RTA te domaćina skupa LABIN STAN d.o.o u Valamar Hotels & Resorts u Rabcu održat će se od 24. do 26. svibnja 2012. godine predmetno Savjetovanje sa zanimljivim temama iz djelatnosti upravljanja nekretninama.

Okupljanje upravitelja planirano je za srijedu 23.5.2012. kada je planirano i održavanje 74. sjednice Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. Ujedno u vrijeme Savjetovanja održat će se i XXIII redovita Skupština Udruge UPRAVITELJ.

Na Savjetovanju će se održati i stručni dio skupa s obradom planiranih tema i razmjenom iskustava upravitelja prema programu rada.

U sklopu Savjetovanja predviđen je niz zanimljivih izleta, u grad Labin i na otok Cres, te stručni obilazak tvornice ROCKWOOL u Pićanu.

PROGRAM SAVJETOVANJA (radna verzija)

PRIJAVNI KUPON

REZERVACIJSKI LIST - PRIJAVA ZA SUDJELOVANJE