U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, a uz veliki trud i zalaganje domaćina skupa tvrtke ZADAR STAN d.o.o. iz Zadra i BIRO STAN-UPRAVLJANJE d.o.o. iz Šibenika, te pod pokroviteljstvom Grada Vodica i HGK u Vodicama je od 19. do 21. svibnja 2011. godine održano je Savjetovanje upravitelja nekretninama.

Preko 200 sudionika skupa u Vodicama (pokrovitelja, članova Udruge, drugih upravitelja, gostiju, sponzora, organizatora, medija,…)  učinili su još jedno savjetovanje s bogatom sadržaju tema, te intenzivnom druženju i razmjeni iskustava uz odlično vrijeme.

Velika zahvala svim sudionicima i još jednom sponzorima skupa s nadom da će ostvareni poslovni kontakti rezult, čiji su štandovi bili odlično posjećeni i nadamo se ostvareno niz poslovnih kontakata.

Više detalja uskoro na ovim stranicama uz fotke koje dočaravaju događanja na skupu.