Veliko HVALA domaćinima JU STANOUPRAVA Bihać, direktoru Adi, Davoru, Slobodanki i svima koji su bili s nama. Bilo je odlično, nezaboravno, veliki doživljaj i prvo međunarodno iskustvo za našu 'mladu' Udrugu.

U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, turističke agencije RTA i domaćina skupa, upravitelja JU STANOUPRAVA Bihać, u hotelu OPAL Exlusive **** održan je u Bihaću od 20.-22.10.2011. godine Susret upravitelja BiH i RH. Odličan odaziv uz preko 70 sudionika iz BiH i RH učinilo je Susret više nego zanimljivim i korisnim. U protokolarnom dijelu sudionike je pozdravio domaćin Susreta, direktor JU STANOUPRAVA BIHAĆ g.Adnan Sabljaković, direktor JP Nacionalni park 'UNA' d.o.o. g. Amarildo Mulić i Predsjednik Općinskog vijeća općine Bihać g. Željko Mirković.

U radnom dijelu g. Dražan Prenjak sudac Županijskog suda u Splitu održao je zanimljivo predavanje na temu 'Neke dvojbe u primjeni Zakona o vlasništvu i drugim stvarnim pravima'.

Rad/prezentacija: Neke dvojbe u primjeni Zakona o vlasništvu i drugim stvarnim pravima (prezimanje moguće samo za članove Udruge)

Koordinatorica Odbora za pravo iznjela je niz korisnih preporuka upraviteljima vezano za temu 'Ovrhe u postupcima naplate potraživanja upraviteljima' posebno zakonsku novinu sa javnim ovrhovoditeljima.

Prezentacija: OVRHE U POSTUPCIMA NAPLATE POTRAŽIVANJA UPRAVITELJA (prezimanje moguće samo za članove Udruge)

Na kraju je g. Nedjeljko Rojnica prezentirao nove projekte i pogodnosti ponude PBZ, a Rade Ignjatović iz LIBUSOFT CICOM d.o.o. više inovativnih rješenja koja su upotrebljiva i za same upravitelje (objedinjena naplata, modeli vođenja zajedničkih matičnih baza podataka, elektoničko poslovanje, kao i SKIPER metodologija učinkovite naplate potraživanja).

Fakultativni dio bio je više nego bogat o čemu će najbolje posvjedočiti ove fotografije.