Pozivamo sve zainteresirane upravitelje nekretnina za sudjelovanje na izuzetno zanimljivom i sadržajnom Savjetovanju upravitelja nekretninama koje se ovog proljeća održava u Poreču.

U organizaciji UDRUGE UPRAVITELJ, turističke agencije Mediaturist d.o.o., te domaćina skupa  upravitelja STAN d.o.o., u hotelu PARENTIUM u Poreču održat će se od 20. do 23. travnja 2016. godine predmetno Savjetovanje s aktualnim i zanimljivim temama iz djelatnosti upravljanja nekretninama.
Okupljanje upravitelja planirano je za srijedu 20. travnja 2016. u popodnevnim satima kada će se održati 94. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Za vrijeme Savjetovanja predviđeno je također održavanje  XXVII. Redovite godišnje Skupštine UDRUGE UPRAVITELJ.
Na Savjetovanju će se održati četiri stručne radionice s obradom planiranih tema i razmjenom iskustava upravitelja, a već sada možete izvršiti rezervaciju smještaja i fakultativnog sadržaja pomoću priloženog REZERVACIJSKOG LISTA.
Detaljniji Program rada Savjetovanja proslijedit ćemo Vam uskoro.
Vidimo se u Poreču.