Pozivamo sve zainteresirane za sudjelovanje na izuzetno zanimljivom i sadržajnom Savjetovanju upravitelja nekretninama koje se održava u Supetru na otoku Braču.

U organizaciji Udruge UPRAVITELJ, turističke agencije MEDIA TURIST,  te domaćina skupa  upravitelja SCRIPEA d.o.o., u hotelu SVPETRVS u Supetar na otoku Braču, održat će se od 22. do 25. travnja 2015. godine predmetno Savjetovanje sa zanimljivim temama iz djelatnosti upravljanja nekretninama.

Okupljanje upravitelja planirano je za srijedu 22. travnja 2015. kada je planirano i održavanje 89. sjednice Upravnog odbora Udruge UPRAVITELJ. Ujedno u vrijeme Savjetovanja održat će se i XXVI. redovita Skupština Udruge UPRAVITELJ sa planiranim usvajanjem novog Statuta Udruge sukladno novom Zakonu o udrugama.

Na Savjetovanju će se održati i stručni dio skupa s obradom planiranih tema i razmjenom iskustava upravitelja, a već sada možete izvršiti ranu rezervaciju smještaja i izleta pomoću priloženog REZERVACIJSKOG LISTA.