Prijave i pripreme za naš susret na Jesenskom skupu upravitelja - Našice 2017 u samoj su završnici. Odaziv je odličan, a uz naše cijenjene predavače i goste biti će to još jedan iznimno sadržajan i zanimljiv susret.

Potvrđen je dolazak predstavnika Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja, te Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost koji će sudjelovati u obradi aktualnosti na području energetske obnove zgrada sufinancirane iz EU sredstava, što je momentalno kod većeg broja upravitelja, ujedno članova UDRUGE “goruća” tema.  Prilikom svečanog otvorenja obratiti će nam se gradonačelnik Grada Našica koji je također i pokrovitelj našeg skupa.

Iznimnu podršku i pomoć u organizaciji pruža nam domaćin skupa Prva nekretnina d.o.o. iz Našica, a pokroviteljstvom nas prati HGK, te stručni časopis PRO Gradnja kao medijski pokrovitelj.

U pripremi je obrada nekoliko uvijek aktualnih tema iz upraviteljske prakse koje će se obraditi u sklopu planirane Pravno-tehničke radionice.

Nakon radnog dijela naše jesensko druženje nastavljamo kroz bogat i zanimljiv slavonski fakultativni sadržaj.

Sve informacije možete pogledati u nastavku: Daljnje informacije molimo pratite na ovim stranicama.

Dodatne informacije dostupne su na putem e-maila na info@udruga-upravitelj.hr ili na tel. 01/6599 579.

Vidimo se u Našicama!