U četvrtak, 19.05.2016. UDRUGA UPRAVITELJ gostovala je u emisiji Dobro jutro Hrvatska. Gđa Brankica Dejanović, kao višegodišnja predsjednica UDRUGE, sada u svojstvu predsjednice Upravnog odbora UDRUGE, te izuzetno aktivna suradnica UDRUGE od njenih samih početaka, prezentirala je kroz emisiju glavne probleme s kojima se upravitelji susreću od samog početka upraviteljske djelatnosti u današnjem obliku (nerazumijevanje i potrebna edukacije suvlasnika, izvođenje radova, sredstva pričuve, nedostatak sredstava, problemi oko suvlasničke većine, energetska obnova zgrada, uloga upravitelja itd.). Cilj gostovanja u emisiji bilo je bolje upoznavanje javnosti tko je zapravo upravitelj, koje su njegove obveze i ovlasti kao i konkretni problemi s kojima se u svom vrlo zahtjevnom poslu upravitelji gotovo svakodnevno susreću. UDRUGA svojim djelovanjem i okupljanjem upravitelja, eminentnih stručnjaka kao i ostalih strukovnih udruženja, kroz savjetovanja, radionice, skupove i međusobnu razmjenu iskustva, svojim članovima znatno olakšava rad i suočavanje s konkretnim problemima na „upraviteljskom terenu“.
UDRUGA će nastojati upraviteljsku djelatnost i u buduće što više „približiti“ javnosti. Već su sada u planu gostovanja i u nekim drugim strukovnim emisijama o čemu ćemo vas pravovremeno obavijestiti.