Nakon održane pravne radionice na temu povezivanja Zemljišne knjige (ZK) i Knjige položenih ugovora (KPU), te zaključaka sa 72. sjednice Upravnog odbora, pokrenuli smo akciju prikupljanja informacija na terenu putem predmetnog UPITNIKA.

Podsjećamo, Udruga UPRAVITELJ održala je 18. studenog 2011. godine u Slavonskom Brodu predmetnu radionicu s ciljem edukacije članova Udruge i voditelja zemljišno-knjižnih odjela s obzirom na važeće propise i obveze upravitelja. Na toj radionici, te na 72. sjednici Upravnog odbora Udruge Upravitelj održanoj 13. prosinca 2011. godine, dogovoreno je da se pokrene akcija prikupljanja dodatnih informacija putem odgovarajućeg UPITNIKA koja je trajala od 27. veljače do 20. ožujka 2012. godine.
Kada su zaprimljeni popunjeni upitnici, prošli su kroz analizu i statističku obradu, te Vam donosimo rezultate koje smo dobili nakon obrade dostavljenih upitnika.