U petak, 05. prosinca 2022. godine u zagrebačkom restoranu Batak Grill s početkom u 11:00 sati održana je 130. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora prvo su usvojili zapisnik sa 129. sjednice i zatim prokomentirali sve teme prema pripremljenom i usvojenom Dnevnom redu: Aktualnosti iz rada upravitelja (stanje novog Zakona o upravljanju i održavanju zgrada), Plan održavanja sjednica UO za 2023. godinu, Financijski izvještaji, Proljetno Savjetovanje upravitelja nekretninama, Pula (teme – predavanja i paneli, organizacija), Financijska radionica za upravitelje, Suradnja s Udrugama (HUDIZ, HUPFAS, HDU….), ZGRADOnačelnik (edukacija Zgradonačelnika za predstavnike suvlasnika, suradnja za 2023. godinu) i pod točkom razno pretresli su temu inflacije i nužnosti korekcije cijena naknade upravitelju.

Zapisnik sa 130. sjednice UO