13.02.2017.

U utorak, 13. veljače 2018. godine, u Zagrebu u hotelu Panorama, održana je 103. sjednica Upravnog odbora UDRUGE UPRAVITELJ. Članovi Upravnog odbora na sjednici su obradili najaktualnije teme prema pripremljenom Dnevnom redu uz donošenje više zaključaka i planova.

Pored usvajanja Zapisnika sa 102. sjednice,  razmatrane i raspravljanje su slijedeće teme prema predloženom i usvojenom dnevnom redu: aktualnosti iz rada upravitelja (energetska obnova zgrada, izvještaj Vijeća upravljanja zgradama pri HGK-definiranje ciljeva i tema međusobne suradnje, priprema za nove mandate u vodstvu UDRUGE, uspješno proveden ISO audit, provedene PR aktivnosti te daljnji prijedlozi istih) Analizirano je financijsko poslovanje I financijski izvještaji UDRUGE UPRAVITELJ za 2017. godinu, započete su pripreme godišnje Skupštine i prijedlog financijskog plana za 2019. godinu, nastavljene su pripreme Savjetovanja upravitelja nekretninama – Zadar 2018. uz predstavljanje Programa rada (ver 3) Ujedno su  započete pripreme jesenskog skupa – Zagorje 2018.

Više u zapisniku sa sjednice niže pod linkom /PUNI zapisnik dostupan samo članovima - nakon PRIJAVE na stranicu/