Datum objave: 26.01.2017.
U srijedu, 25. siječnja 2017. godine, UDRUGA UPRAVITELJ je prema najavama održala redovnu godišnju financijsku radionicu u organizaciji Odbora za financije i koordinatorice odbora, gđe Katice Burian. Radionici je prisustvovalo 14 sudionika iz redova članova udruge.
Konzultanti tvrtke Libusoft Cicom d.o.o. iznijeli su tematska predavanja koja su od velikog značaja za financijsko poslovanje upravitelja – Izmjene vezane uz porez na dohodak i Zakon o doprinosima, novosti u obračunu PDV-a, izmjene Zakona o porezu na dobit, izvještajni sustav, uloga upravitelja prilikom uvođenja novog Poreza na nekretnine, te za kraj nekoliko važnih smjernica i savjeta za provođenje postupaka prisilne naplate potraživanja.

S određenim temama napravljena je uvertira i najava daljnje obrade koja je već u pripremi za nadolazeće Savjetovanje upravitelja nekretninama-Mali Lošinj 2017.