U petak, 11. listopada 2013. godine u hotelu PARK EXLUSIVE  održat će se posebna tehničko-pravna radionica koja je podijeljena u 2. dijela:

I. dio - Pripreme za natječaj Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost oko sufinanciranja devet mjera energetske učinkovitosti

II. dio – Prezentacija i obrazloženje Pravilnika o povezivanju ZK i KPU, te Iskustva upravitelja u postupcima povezivanja i praktične preporuke za što efikasniju realizaciju postupaka povezivanja ZK i KPU

Rok za prijavu je produljen do 07. listopada 2013. godine.

Program rada skupa upravitelja možete naći na ovim stranicama kao i na stranicama turističke agencije RTA koja organizira predmetni susret upravitelja s bogatim sadržajem događanja u Otočcu, te u prilogu:

Pored uglednih predavača iz redova članova Udruge UPRAVITELJ u radu radionice sudjelovat će naše istaknute suradnice Ana-Marija Končić, voditeljica Zemljišnoknjižnog odjela Općinskog suda u Sesvetama, Ana Pavičić-Kaselj, Institut za razvoj i međunarodne odnose u Zagrebu te Silvana Gluić, Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.