Sutra započinje Savjetovanje Udruge UPRAVITELJ, koje se održava u hotelu Adria u Gradu Biogradu na Moru. Upravitelji iz čitave Hrvatske družit će se sve do 27. travnja, a među njima bit će i veći broj korisnika aplikacije SPI/Upravljanje stambenim zgradama.

Pokrovitelji ovogodišnjeg Savjetovanja su: Ministarstvo gospodarstva, Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja, Hrvatska gospodarska komora, Zadarska županija i Grad Biograd na Moru, te organizatori i domaćini skupa BOŠANA d.o.o., LIBUSOFT CICOM d.o.o. i RTA d.o.o.. Zanimljive teme, stručni predavači te kvalitetne radionice dovoljan su razlog da posjetite Savjetovanje.

Ovdje možete pogledati PROGRAM RADA Savjetovanja, a više informacija o Savjetovanju možete pronaći na stranicama Udruge: www.udruga-upravitelj.hr.